Biz Kimiz?

Home / Biz Kimiz?

EP Bilişim | Kamer Bilgisayar Ltd. Şti.

Ülkemizde yüzlerce hatta binlerce web sayfası tasarımı ve kurumsal kimlik hazırlayan kartvizit varken neden bir tane daha? Diyorsanız.
Çünkü biz sektörde eski fakat genç kadromuzla, Tescilli markamızla ülkemiz ekonomisine çok şey katabileceğimize inanıyoruz.

Our Team
Our Team
İş Yoğunluğumuz

Web Sayfası Tasarımı & Hosting
Sosyal Medya Hesap Takibi
E-Ticaret Projesi
Kurumsal Kimlik

Nedenini baştan anlatalım. 1990 ların başında sektör ortalarda yokken, bilgisayarın ve internetin neredeyse hiç kullanılmadığı zamanlarda birkaç işini seven, çalışkan ve mütevazi insandık. Başladığımız hayat mücadelesinde şirketimizin temellerini ilk attığımızda nereye kadar gideriz diye düşünmedik. Ne kadar öğrenir ve ülkemize ne kadar hizmet ederiz dedik.

– Kendimizi hep yeniledik. Hep daha fazla öğrenmeyi ancak yetecek kadar kazanmayı ilke edindik. Gelişen teknolojiyi bizim değil de müşteri lehinde kullanmayı seçtik. Böylece kaliteli işleri ekonomik olarak tamamladık.
– Yıllar boyunca hizmet ettiğimiz müşterilerimiz, dostlarımız oldu. Dostlarımız bizi dostlarına anlattı. Biz de yolumuzdan hiç dönmedik.
– Biz sadece hizmet etmeyi ilke edindik, parayı nasıl olsa kazanırdık dedik, ihtiyacımız kadar da kazandık. Çok kazanmadık ama çok hizmet ettik. Hala çok kazanmıyoruz ama hala çok hizmet ediyoruz. Ve bundan çok mutluyuz.

Satış yapmayı değil , ihtiyacınız olanı anlatıyoruz.

– Size en uygun paketleri sunuyoruz.
– Size yetecek hizmetleri vermeyi taahhüt ediyoruz.
– Minimum bütçeyle maksimum hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Yıllardır bu işi yapıyoruz, zor kazandığımızı kolay ve boş yere harcamayalım diye çalışıyoruz. Merak etmeyin bizde masanın her iki tarafında oturmanın anlamını gayet iyi biliyoruz

Sokağa atacak paranız yoksa bizimle çalışın. Çünkü biz sadece hak ettiğimizi alıp, size uygun olanı sunuyoruz.

Günümüzde ticaret yapabilmenin en kolay yolu için interneti kullanmanız gerekiyor.
O zaman biz buradayız.
Ve ekonomik çözümler le hizmetinizdeyiz.


Kamer Bilgisayar Ltd. Şti.

0
Yıllık DEneyim
0
Farklı Çalışma
0
Müşteri Portföyü